Kontakt

Náš tým se snaží prověřit všechny dotazy a podněty, které nám byly zaslány. Chcete-li se s redakcí spojit a podat podnět k ověření faktů, poskytnout komentář nebo upozornit na chybu, zanechte nám prosím vzkaz níže.

 Pomocí níže uvedeného formuláře nám můžete zaslat jakýkoli obsah, který by měl podle vás být ověřen (fotografie, videa, články, příspěvky na sociálních sítích, výroky politických/veřejných osobností atd.)

Mějte na paměti, že týmy AFP ověřují pouze fakta, nikoli názory, a zabývají se převážně tématy týkající se veřejného zájmu. Pokud není k dispozici dostatečné množství pádných a důkazů ověřitelných z různých zdrojů, pak je možné, že takový článek nebudeme moci zveřejnit. Více informací o kritériích, podle kterých si vybíráme témata k ověření, naleznete zde.

Na žádosti, které vyhodnotíme jako bezdůvodné, nepodložené, urážlivé, výhružné nebo vykazující známky spamu, si vyhrazujeme právo neodpovídat.

Na žádosti o práci pro AFP podané prostřednictvím tohoto formuláře nebude odpovídáno.

K dalším žádostem jako přihlášení k odběru, sdílení informací, zakoupení obrázku atd. použijte kontaktní formulář na hlavní webové stránce AFP.

Děkujeme,

Tým AFP pro ověřování faktů